ביטוח רכב

כמעט בכל משק בית בישראל יש לפחות רכב אחד. הרכב עוזר להתנייד בדרכים בקלות ומשדרג את איכות החיים. פוליסות הביטוח השונות מאפשרות לנהוג בראש שקט ולהיות מוכנים לכל תרחיש. פוליסות ביטוח הרכב של אברהמוב סוכנות לביטוח מאפשרות מגוון רחב של כיסויים על פי צרכי בעל הרכב.

בביטוח רכב יש שלושה סוגי פוליסות. ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. כל פוליסה מותאמת לסוג הרכב ומשקלו וכן על פי מאפייניו האישיים של הנהג. אברהמוב סוכנות לביטוח מציעים מגוון רחב של כיסויים מותאמים במסלולים אטרקטיביים במיוחד.

 ביטוח חובה לרכב– הביטוח אותו מחוייב כל נהג בישראל לבצע. הוא מעניק כיסוי עבור נזקי גוף שנגרמו לנהג עצמו לנוסעים ברכב או לצד שלישי. ביטוח החובה ניתן לרכבים פרטיים מסחריים ומנועיים עד 3.5 טון ולרכבים מסחריים ומנועיים מעל 3.5 טון. הפוליסה מכסה כל נהג ברכב בהתאם למגבלה הרשומה בפוליסה.

הפוליסה מקנה פיצוי בגין נזקי גוף, הוצאות רפואיות, סבל, אבדן השתכרות, במקרה מוות יועבר פיצוי ליורשי הנפגע

ביטוח צד ג– ביטוח רכב המכסה הוצאות בגין נזקי רכוש שונים עבור צד שלישי אשר נגרמו כתוצאה מהשימוש ברכב. הביטוח ניתן עבור רכב פרטי מסחרי ואופנוע ומקנה כיסוי גם עבור טיפול בתביעות צד שלישי. גבול האחריות נקבע בפוליסה והיא ניתנת גם לנהגים צעירים וחדשים.

ביטוח מקיף לרכב– ביטוח מורחב לרכב המכסה נזקים ואבדן שנגרמו לרכב של המבוטח וכן לנזקים שנגרמו לצד שלישי. בנוסף הכיסוי כולל אבדן או נזק בגין: אש, ברק, התפוצצות והתלקחות. נזקי טבע, מעשה זדון, נזק בגין גניבה או ניסיון גניבה. הפוליסה מותאמת לנתוני המבוטח וניתנת עבור רכבים פרטיים, מסחריים ואופנועים.           

לקבלת הצעה מותאמת עבור ביטוח הרכב שלכם לחצו כאן

רוצים לקבל הצעת ביטוח?
כתבו לנו
השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
בודק...