ביטוח דירה

הדירה ותכולתה הם לרוב הנכסים היקרים ביותר של האדם. ביטוח דירה מאפשר לשמור עליהם מוגנים ובטוחים לכל מקרה בלתי צפוי. את ביטוח הדירה מחוייבים לבצע גם שוכרים. הן עבור רכושם והן עבור באי הבית הנחשבים כצד שלישי. באברהמוב סוכנות לביטוח מתאימים לכם מענה ביטוחי מיטבי עבור הדירה התכולה וכן הגנה כלפי באי הבית. בנוסף לכך ניתנת פוליסת מבנה המיועדת לנוטלי משכנתאות.

ביטוח דירה עבור מבנה – ביטוח מסוג זה מכסה מפני נזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה או הבית (כגון: קירות, רצפה, תקרה, גג, דלתות, חלונות וכו') וכן לחלקים הצמודים לבניין (כגון: מרפסות, מחסן, צנרת, מתקני הסקה, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות וכו'). כיסויי הביטוח מותאמים ומכסים מפני שריפה, ברק, התפוצצות, נזקי סערה, שיטפון ממקור מים חיצוני ועוד.
הפיצוי ניתן עבור נזק ישיר אשר נגרם למבנה וכן בגין ההוצאות הנלוות.

ביטוח דירה עבור תכולה– תכולת הדירה כוללת את כל הרכוש שנמצא בתוכה. כולל פריטי ריהוט, ציוד יקר, אביזרים, תכשיטים ועוד. חלק מהרכוש יקר ערך במובן הכספי וחלקו יקר ללבם של הדיירים. ניתן אף לבטח רכוש הנמצא במחסן או בדירה נוספת. ביטוח דירה עבור תכולה מכסה מפני נזקים שעלולים להיגרם לרכוש בדירה. בגין: פריצה, גניבה, שריפה, שזפון, הצפה, נזק בזדון ועוד. ניתן לרכוש הרחבות נוספות בהתאם לצורך.

ביטוח מבנה למשכנתא- ביטוח מסוג זה נדרש על ידי הבנק כתנאי לקבלת ההלוואה. הביטוח נועד לפצות את הבנק במקרה ולבעלי הנכס לא יתאפשר לשלם את המשכנתא בגין מקרה מוות או נזק בלתי הפיך לדירה. בביטוח מסוג זה הבנק הוא המוטב. לכן, חברת הביטוח תעביר את את יתרת התשלום לטובתו. הכיסוי ניתן על פי גובה ההלוואה כפי שנקבע מראש.

לקבלת הצעה מותאמת עבור ביטוח מבנה ותכולה לחצו כאן >>

רוצים לקבל הצעת ביטוח?
כתבו לנו
השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
בודק...