אודותינו

אנחנו באברהמוב, סוכנות לביטוח, מבינים את השליחות שיש לסוכן הביטוח ואת ההשפעה שלו בייצוג הלקוח מול החברות הגדולות. המשרד שלנו הוקם בשנת 1983 על ידי יעקב בעל רזומה עשיר, ניסיון רב וידע שנצבר במהלך שנים רבות של עבודה בחברות ביטוח גדולות וסוכנויות. כיום, ממשיך את דרכו נתנאל אברהמוב המזוהה אף הוא עם אג'נדה זו.

בסוכונות מספקים שירותי ביטוח מקיפים באמצעות המחלקות השונות. ביניהן, מחלקת רכב, כלי שיט, עסקים גדולים וקטנים, חיסכון ארוך טווח ועוד. הטיפול בלקוח נעשה בהתאמה מלאה לצרכיו. החל מהרכבת כיסויי הפוליסה ועד לסיום הטיפול בתביעה כשנדרשים לכך. השירות ניתן בכל הארץ במקצועיות רבה ובדגש על יחס אישי.

שיתוף הפעולה והתקשורת הישירה מול חברות הביטוח הגדולות בארץ, מאפשרים לסוכנות להתנהל ביעילות ובמהירות ולהשיג בעבור הלקוח את התנאים המיטיבים ביותר שניתן בשוק תחרותי.

הצוות של אברהמוב, סוכנות לביטוח, כאן כדי לצעוד יד ביד עם כל לקוח במקצועיות. ומתחייבים לתת לכם את ההצעה המתאימה ביותר מבין מגוון המוצרים שבנינו עם כיסויים אטרקטיביים וייחודיים. נוסף על כך, אנו נייצג אתכם  מול חברות הביטוח ביום פקודה . לתיאום פגישה לבחינת התיק הביטוחי שלכם או לקבלת הצעה אטרקטיבית לביטוח השאירו פרטים בתיבת צור קשר.

רוצים לקבל הצעת ביטוח?
כתבו לנו
השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
בודק...