חדשות רצות:

[ditty_news_ticker id="98"]

קבלו הצעת מחיר לביטוחקופת חיסכון נזילה

יש המון סיבות בימינו למה אדם צריך לחסוך בצד' רכישת דירה, חינוך לילדים , טיול לחו"ל, חתונה, טיול בר מצווה וכו'

אך כאשר מקבלים את ההחלטה כיצד לחסוך והיכן לחסוך את כספינו, אנו צריכים לחשוב דקה היכן הכסף יניב תשואה גבוהה יותר ואף נזילות הכספים ותשלום המס על רווחי ההון יניבו לנו את מירב היתרונות שבסופו של יום נחסוך יותר ממה שתכננו בתחילה.

כיום אדם יכול להפקיד את כספו בקופת חסכון בבנק או באמצעות חברות הביטוח בפוליסות החסכון.

יש לציין שאין ספק שלחסכון באמצעות חברת הביטוח ישנן חסרונות וישנן יתרונות, היתרונות הם לדוג' תשואה חברות הביטוח משקיעות את הכספים לא רק בשוק ההון הסולידי אלא גם במוצרים לא סחירים כמו נדל"ן ותשתיות מה שמאפשר לתשואה טובה יותר מהבנקים גם לטווח הקצר.

בנוסף, הכספים נזילים וניתנים למשיכה בכל עת ולא רק זה ניתן להגדיל את ההפקדה בכל עת להקטין את ההפקדה בכל עת ואף להפסיק את ההפקדה בכל עת , לשנות ולעדכן מסלול השקעה בכל עת , וכל זה ללא עמלה נוספת כל שהיא , ויתרון מאוד משמעותי שאת מס רווחי הון משלמים רק בעת משיכת הכספים.

בנוסף אין להתעלם מהמוצר שנקרא קופת גמל להשקעה שהיא נזילה לגמרי ונותנת אפשרות לפתור מלא ממס רווחי הון באם כספי החסכון מיועדים לקצבה , ניתן להפקיד עד 70,000 ₪ בשנה לקבלת הפטור.

אולם ישנן גם חסרונות לקופת חסכון נזילה לדוג' דמי הניהול שמשלמים על צבירת הכספים, וחוסר יציבות בסופו של יום ניתן גם להפסיד כמו שניתן להרוויח .

בחסכון בבנק ישנן יתרונות למשל שאי אפשר להתעלם מהם לדוג' מומחיות הבנקים בניהול כספי חסכון ומתן ייעוץ אובייקטיבי .

אולם ישנן חסרונות גם בחסכון בבנק לדוג' גביית עמלות על כל פעולה בקופת חסכון , לא ניתן בכל עת למשוך את הכספים וישנן קנסות על משיכה באמצע התקופה , וחסרון נוסף שהתשואה מאוד נמוכה בבנקים .

בסופו של יום כל חוסך צריך לעשות חושבים מה הוא מחפש בקופת החסכון שלו , ולקבל החלטה.

נציגי משרדינו באברהמוב סוכנות לביטוח ישבו איתכם בפגישה אישית ומקצועית תוך דגש על מגוון אפשרויות חסכון נזילות ותחומי השקעה

לתיאום פגישה לחץ כאן