ביטוח בתי כנסת

בית הכנסת הלב הפועם של הקהילה…

בית הכנסת אשר הנכם נמנים עמו הנו המרכז הרוחני, המוקד לקירוב לבבות ולהתרוממות רוח, ובנוסף משמש כמרכז לפעילות רוחנית וחברתית. הציוד והפריטים בו הנם בעלי ערך רוחני וחומרי כאחד.
אתם, גבאי בית הכנסת של הציבור נושאים את דגל האחריות הציבורית לשמירת בית הכנסת ורכושו הנלווה, כמו כן עליכם החובה והאחריות לבטח את בית הכנסת והנכסים היקרים המצויים בתוכו, כידם הארוכה של ציבור המתפללים.
וכאן אנחנו נכנסים לתמונה…

אברהמוב סוכנות לביטוח -המקום הנכון לביטוח הנכון.

ביטוח בתי כנסת זהו נושא מורכב וחשוב הדורש ידע, מקצוענות, אמינות, וניסיון רב שנים וכמו כן הבנה וזיקה לעניין מהותי שכזה. הניסיון וההתמחות של אברהמוב סוכנות לביטוח וכמו כן הרקע הדתי של בעל הסוכנות הם שאפשרו לנו לבנות כיסוי ביטוחי אשר תואם את צרכי בית הכנסת וציבור המתפללים במקסימום ביטוח ובמינימום מחיר.

קצת בשבחה…
פוליסת הביטוח מציעה ומעניקה יתרונות ייחודיים:

– ביטוח באמצעות חברות ביטוח מובילות ואמינות.
– גמישות ואפשרות התאמה לצרכי בית הכנסת.
– כיסויים מורחבים ביותר לבית הכנסת, רכושו, הנהלתו, הגבאים והמתפללים, ולחפצי המתפללים.
– ביטוח ספרי תורה לפי ערך מוסכם.
– העמדת תשמישי קדושה חליפיים לרשות בית הכנסת במקרה של גניבה, פסילה או כל נזק אחר.
– כיסוי ביטוחי לספרי תורה גם מחוץ לכותלי בית הכנסת: בבתי אבלים או בתיקון אצל סופר סת"ם.
– ביטוח צד ג' לעובדים שאינם מבוטחים בביטוח לאומי.
– עלות נמוכה ואטרקטיבית ותנאי תשלום נוחים.


לשם המחשה- דוגמה לכיסוי ביטוחי ועלותו:

וקצת משבחינו…
אברהמוב סוכנות לביטוח הינה סוכנות מאוד ותיקה מקצועית ואמינה אשר יעקב הכהן אברהמוב העומד בראשה של סוכנות זו בעל ותק של מעל 255 שנה. הסוכנות עובדת עם מיטב חברות הביטוח המובילות והנחשבות בשוק מה שמאפשר לכם כלקוחות ליהנות מהצעת מחיר משתלמת ביותר עבורכם ובזכות זאת הסוכנות מבטחת מספר רב של לקוחות מרוצים.

לא כדאי להמתין! זה הזמן להבין כי הפקרת בית הכנסת ללא ביטוח הינה אקט של שאננות שאינו ראוי למנהיגי הקהילה. אמון הציבור נתון לכם במלואו. נשמח לסייע בכל הנדרש.